archiDESK – wielofunkcyjne narzędzie dla architektów

archiDESK – wielofunkcyjne narzędzie dla architektów

Powstała platforma, która ma ułatwić pracę architektom i projektantom wnętrz. Zespół Polskiego Centrum Architektury, wykorzystując najnowocześniejsze możliwości programowania, stworzył platformę archiDESK, która dzięki swojej funkcjonalnościom połączy projektanta z klientem i wywinduje współpracę na nowy poziom profesjonalizmu. Możliwości archiDESK będzie można zobaczyć na żywo, 11 maja w Solvay Wnętrza.

archiDESK to  narzędzie/ portal, który ma wiele funkcjonalności. Zalogować się można tam z dwóch poziomów.  Pierwszy to ten, przeznaczony dla przedsiębiorców – „archipartner„, który to umożliwia producentom mebli i elementów umieszczenie swoich produktów w bazie. Drugi poziom jest dla specjalistów, czyli architektów, projektantów, dekoratorów, stylistów wnętrz czy dopiero początkujących w tej branży studentów. Posiadając dostęp do bazy produktów, twórcy mają ułatwiony proces tworzenia wizualizacji oraz wycen projektów.

 

archiDESK - urządzenie ułatwiające pracę architektów i projektantów

źródło: https://www.start.archidesk.pl/

 

Baza wiedzy dla architektów, od teraz w jednym miejscu

 

Na platformie znajduje się także potężna baza wiedzy. Dostępne są tam webinary, transmisje na żywo i retransmisje wystąpień, które zostały prezentowane w ramach archiDAY.

archiDAY to nowoczesna formuła interaktywnych wydarzeń branżowych dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz. To wiedza merytoryczna i praktyczna, interakcja z produktem, wystawy, szkolenia, warsztaty, panele dyskusyjne, znakomici goście, premiery produktów i usług oraz konkursy. Wydarzenia z serii archiDAY to także okazja, by poznawać ludzi z branży i budować nowe kontakty biznesowe.

 

archiDESK wciąż się rozwija i wzbogacany jest o nowe funkcjonalności. Sprawdźcie sami. 

 

Na żywo prezentację narzędzia archiDESK będzie można zobaczyć 11 maja 2019, o godzinie 16:15 w Solvay Wnętrza. 

Zapraszamy!