Solvay Wnętrza – Galeria Wnętrz w Krakowie obecna na Warsaw Home

Solvay Wnętrza – Galeria Wnętrz w Krakowie obecna na Warsaw Home

Na początku października (03-06.10) w Warszawie odbędą się największe w Europie Środkowo-Wschodniej targi wnętrz Warsaw Home. Jako nowa galeria wnętrz w Krakowie chcemy być na bieżąco z najnowszymi trendami, w związku z tym nie może nas tam zabraknąć. Poza czasem inspiracji będzie to dla nas także okazja do podpisania nowych umów i nawiązywania relacji biznesowych.

Warsaw Home – Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz – to festiwal dobrego designu, wymiany myśli i spotkań biznesowych. W 2018 roku wydarzenie przyciągnęło prawie 70 000 odwiedzających, z czego blisko 1/3 stanowili profesjonaliści z zagranicy.
Impreza promuje nie tylko polski design, ale i najnowsze trendy z całego świata. Stanowi przestrzeń łączącą projektantów, architektów, producentów, dystrybutorów i końcowych odbiorców – pasjonatów wyposażenia wnętrz. Podczas wydarzenia za każdym razem obecne są następujące branże: meblowa, dekoracyjna, wykończeniowa.

Targi podzielone będą na pięć stref:

  • Selected Design (meble premium),
  • Selected Furniture (meble do salonu, jadalni, sypialni itd.),
  • Deco (dekoracje, tekstylia, oświetlenie),
  • Kitchen & Dining (meble i akcesoria kuchenne oraz AGD),
  • Interior Finish (podłogi, panele i materiały do ścian, drzwi, kominki, armatura łazienkowa).

Podczas czterodniowych targów odbywają się liczne wydarzenia towarzyszące, m.in. Poland Design Festival, Warsaw Build, Design Forum Archi Day, Blog Tour i inne.

Więcej na stronie wydarzenia  https://warsawhome.eu/.

 

Nowa galeria wnętrz w Krakowie

I piętro Solvay Park zmienia się w przestrzeń meblarsko-wnętrzarską. Już 10 firm zdecydowało się otworzyć swoje salony w Solvay Wnętrza nowej galerii wnętrz w Krakowie.

Pośród najemców znajdują się marki z kategorii:

kuchnie (BAAK Design, Elen)
sypialnie (DlaSpania)
łazienki (Unique Design)
schody (Rintal, Marchewka)
podłogi (First Floor)
meble loftowe (R-Meble)
kominki elektryczne (emultimax.pl)

Zapraszamy także 16 listopada na targi wnętrz, wykłady specjalistów i spotkanie z wybitnym architektem Robertem Koniecznym. 

Więcej informacji wkrótce.