Otwarcie salonu emultimax.pl w Solvay Wnętrza

Otwarcie salonu emultimax.pl w Solvay Wnętrza

Już w sobotę, 10 sierpnia swój pierwszy salon w Krakowie otwiera firma Multimax. Tego dnia, dodatkowo na wszystkich odwiedzających czeka rabat wysokości 20% na całe zakupy.

otwarcie salonu emultimax.pl w Solvay Wnętrza

otwarcie salonu emultimax.pl w Solvay Wnętrza

 Otwarcie salonu emultimax.pl w Solvay Wnętrza

Długo wyczekiwane otwarcie salonu emultimax.pl  w Solvay Wnętrza to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy chcą na żywo obejrzeć i zakupić kominki elektryczne, klimatyzatory przenośne, oczyszczacze powietrza czy inne elementy asortymentu sklepu.

 

O firmie

Firma Multimax od ponad 10 lat specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego. W ostatnich latach rozszerzyła swoją ofertę na kolejne produkty związane z wentylacją oraz klimatyzacją. Przez ten okres ugruntowałą swoją pozycję w czołówce najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych firm w branży.

 

Dzięki ciągłym szkoleniom, analizom rynku oraz potrzeblientów, z roku na rok podnoszona jest jakość oferowanych usług. W 2015 firma Multimax została wyróżniona przez serwis Opineo.pl za uzyskanie wysokich ocen konsumenckich w kategorii „Dom i Wnętrze”. W kolejnych latach w rankingu prowadzonym przez dziennik gospodarczy Puls Biznesu otrzymałą takżę nagrodę „Gazela Biznesu

 

Multimax jest autoryzowanym dystrybutorem wielu liczących się w świecie producentów. Do najbardziej prestiżowych marek należą: Devi, Dimplex, Eberle, Eltrace, Thermoval, Warmtec.

 

źródło: https://www.emultimax.pl/

 

Otwarcie salonu emultimax.pl w Solvay Wnętrza.  Zapraszamy!