Spotkanie z Bartoszem Haduchem – fotorelacja

Spotkanie z Bartoszem Haduchem – fotorelacja

11 maja br., w Solvay Park odbyła się II edycja cyklu spotkań z wybitnymi architektami, artystami, designerami i projektantami wnętrz. Podczas wydarzenia, w Strefie Designu Solvay Wnętrza, miała miejsce prezentacja założeń projektu, omówienie planowanych działań marketingowych, prezentacje najemców oraz pokaz funkcjonalności platformy Archidesk. Głównym punktem spotkania było wystąpienie – dr inż. arch. Bartosza Haducha – założyciela krakowskiej pracowni NArchitekTURA. Bankiet w strefie biznesowej uświetnił wernisaż malarstwa Krystyny Róż-Pasek.

Fotorelacja ze spotkania z Bartoszem Haduchem

Solvay Wnętrza zmienia się w przestrzeń meblarsko-wnętrzarską i miejsce cyklicznych wydarzeń i spotkań z wybitnymi twórcami. Powstaje tam także Strefa Designu dedykowana architektom, designerom i projektantom wnętrz do spotkań z klientami. Wszystkie te działania zmierzają do wykreowania miejsca rozwoju dla miłośników mebli i wnętrz, na każdym szczeblu działania, od projektowania po sprzedaż i użytkowanie.

 

Wydarzenie, które miało miejsce jest częścią cyklu spotkań z wybitnymi postaciami branży designu i sztuki. W grudniu 2018 roku odbyła się pierwsza edycja. Było to spotkanie z Oskarem Ziętą – twórcą Prozessdesign Studio i docenionej na całym świecie technologii obróbki stali FiDU.
III edycja spotkań planowana już po wakacjach.

Spotkanie solvay wnętrza Solvay Dom i Wnętrza - strefa dla dzieci Warsztaty dla dzieci Warsztaty dla dzieci w Solvay Warsztaty z dziećmi w Solvay Wnętrza Wydarzenia w Solvay Wnętrza Solvay Wnętrza spotkanie z Bartoszem Haduchem Spotkania w Solvay wnętrza Cykl spotkań w Solvay Wnętrza Wydarzenia w Solvay Dom i Wnętrza Bartosz Haduch spotkanie w Solvay Wnętrza Solvay Dom i Wnętrza -nowa Galeria -spotkania Bartosz Haduch w Solvay Solvay Wnętrza spotkania z architektami Inspiracje w Solvay Wnętrza Solvay Wnętrza - sztuka i spotkania Spotkania z architektami - Bartosz Haduch Spotkanie z Bartoszem Haduchem - Solvay Dom i Wnętrza Spotkania i wydarzenia w Solvay Solvay ważne wydarzenia i spotkania