Targi Meble Polska 2019

Targi Meble Polska 2019

Poznańskie targi meblarskie

13 | 14 Marca 2019  Spotkajmy się na Targach MEBLE POLSKA w Poznaniu!

Poznańskie Targi Meblarskie, to niezwykle ważne wydarzenia dla branży meblarsko wnętrzarskiej, od 2010 odbywają się w formie kontraktacji i przeznaczone są wyłącznie dla naszej branży. Jak mogłoby zabraknąć nas w tym wyjątkowym miejscu, w tak wyjątkowym czasie.

W ramach Targów Meble Polska, realizowane jest wydarzenie Home Decor oraz Arena Design mocno związane z trendami i sprzedażą artykułów wyposażenia wnętrz. Jak co roku zapowiedziane są prezentacje gości z całego świata . Najbardziej inspirujące prezentacje poprowadzą Massproductions – optymalizacji procesu produkcji, studio Geckeler Michels – szczegółowy minimalizm, Alexander Taylor – projekty tworze dla Alexandera McQueen’a.

MTP to z całą pewnością  najważniejsze, takie spotkanie w Europie Środkowo-Wschodniej. Liczba odwiedzających w ubiegłym roku wyniosła ok. 23 tys. osób, w tym nie całe 20 100 specjalistów z 59 krajów.

 

 

Targi meble Polska 2019 - informacje

 

 

Przedstawiciele Solvay Wnętrza będą obecni na tegorocznych Międzynarodowych Targach Poznańskich – zapraszamy do umawiania się na spotkania.