Solvay Wnętrza na Kraków Design Festival 25-26 maja EXPO Kraków

Solvay Wnętrza na Kraków Design Festival 25-26 maja EXPO Kraków

25-26 maja w Kraków Expo (ul. Galicyjska 9) odbędą się Małopolskie Targi Budownictwo, Instalacje, Wnętrza. Targi podzielone zostaną na dwie strefy wystawiennicze: strefę HOME (dla firm, których oferta dotyczy budownictwa) oraz strefę DESIGN (z produktami wykończenia i wyposażenia wnętrz). Reprezentacja Solvay Wnętrza będzie obecna na tym wydarzeniu.

KRAKOW DESIGN FESTIVAL

Termin : 25-26 maja 2019

Miejsce : Expo Kraków, ul. Galicyjska 9, Kraków

Godziny otwarcia dla zwiedzających : 10.00 – 18.00

Najważniejsze informacje o wydarzeniu Krakow Design Festival

Krakow Design Festival – wydarzenie towarzyszące Małopolskim Targom Budownictwa, Instalacji, Wnętrz, które odbędzie się w EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9.

Na strefie Krakow Design Festival będzie można spotkać producentów unikatowego designu, polskich designerów, projektantów, twórców, którzy na targach/giełdzie kooperacyjnej, przedstawią swoje usługi/produkty, wymienią kontakty podczas spotkań networkingowych i nawiążą współpracę. Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców z szeroko pojętej branży kreatywnej, jak również miłośników pięknych wnętrz, osób poszukujących nowych materiałów, rozwiązań technologicznych oraz studentów szkół wyższych o profilu artystycznym i technicznym.

 

W programie wydarzenia przewidziane są atrakcje dla odwiedzających, takie jak warsztaty mozaikowania, podczas których będzie można spróbować swoich sił w tworzeniu mozaiki w kamieniu. Jest to trend w dekorowaniu mieszkań, który nadaje wnętrzom niespotykany klimat i przykuwa uwagę swoją oryginalnością.

 

Dla fanów roślin we wnętrzach również coś przygotowaliśmy – na targach będzie można uczestniczyć w warsztatach tworzenia kompozycji roślinnych w słoikach lub zielonych obrazów, które ozdobią wasze ściany i nadadzą im niepowtarzalny charakter.

 

Macie problem z aranżacją małego mieszkania? Wydzieliliśmy Strefę Doradczą, na której będzie można skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów z dziedzin budownictwa oraz projektowania wnętrz.

 

Więcej informacji: http://www.malopolska.biz/

Spotkajmy się w Expo Kraków w dniach 25-26 maja 2019 na Krakow Design Festival.