Ogrzej się i stwórz klimat na swoim tarasie

Ogrzej się i stwórz klimat na swoim tarasie

Zbliża się wiosna… No właśnie… czy aby tak szybko ona nadejdzie ? Miejmy nadzieję, że tak. Tymczasem chęć stworzenia ciepłego i nastrojowego klimatu udziela się każdemu. A dlaczego by nie skorzystać z dodatkowej przestrzeni jaką jest taras czy balkon. Ale zimą, wiosną ? Otóż tak. Dlaczego by nie zacząć sezonu jak najszybciej.

Któż nie oddałby się teraz marzeniom o ogrzaniu przy ognisku, ciepła bijącego z kominka, a nawet chęci zapalenia grilla i spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi przy smacznych przekąskach…

a może by tak ogrzać dłonie przy promienniku zewnętrznym umieszczonym na własnym tarasie lub balkonie ?

Dajemy Wam tę możliwość !

Propozycji jest wiele:

– kwadratowe, nowoczesne promienniki ze szklaną obudową w formie gabloty

Promiennik gazowy WATRA 1.4

– wysokie, smukłe w formie „parasola”; znane z ogródków kawiarnianych

Promiennik gazowy HEKLA
Promiennik gazowy ETNA

– o ozdobnej nowoczesnej trójkątnej formie

Promiennik gazowy HELENA

Promienniki gazowe coraz częściej pojawiają się w przydomowych ogrodach. Świetnie wkomponują się w otwartą przestrzeń, będą współgrać z obecnymi trendami wyposażenia zewnętrznego jak meble, zadaszenia, parasole. Posłużą nie tylko jako źródło ciepła, ale także jako dodatkowe oświetlenie. 

Jest to nie tylko element dekoracyjny- choć niewątpliwie jest to jego wielką zaletą, ale przede wszystkim posłuży nam do przedłużenia wypoczynku na świeżym powietrzu jesienią.

Promienniki to niewątpliwie inwestycja na lata, która da nam możliwość korzystania z przestrzeni ogrodowej niezależnie od warunków zewnętrznych. Producenci oferują szeroki wybór promienników gazowych różniących się kształtem, rozmiarem oraz materiałem wykończenia, tym samym dbając o takie aspekty jak ekologia, energooszczędność i bezpieczeństwo użytkownika- użytkowanie zgodnie z przeznaczeniem zapewni stabilną pracę urządzenia.

Powyższa oferta dostępna jest w salonie Garden Space zlokalizowanym na poziomie +1

www.gardenspace.pl