W MARCU OBŁOŻENIA SCHODÓW BETONOWYCH – RABAT DO 20%!

W MARCU OBŁOŻENIA SCHODÓW BETONOWYCH – RABAT DO 20%!

Schody Rintal w Krakowie – specjalna, marcowa promocja

Rintal Polska, wiodący producent SCHODÓW do wnętrz organizuje PROMOCJĘ: OBŁOŻENIA SCHODÓW BETONOWYCH – Rabat 20%! Zamów schody Rintal! Skorzystaj z bezpłatnego pomiaru, projektu oraz otrzymaj wizualizację schodów w swoim wnętrzu gratis! Szczegóły oraz wzbogacona o nowe modele schodów oferta Rintal dostępna jest na stronie www.rintal.pl.

Schody Rintal - 20% na obłożenie schodów - marcowa promocja

Schody Rintal – 20% na obłożenie schodów

Zapoznaj się z nową, rozbudowaną ofertą schodów i poręczy Rintal!

Doradcy są do dyspozycji na terenie całego kraju. Umów się na BEZPŁATNY POMIAR!

www.rintal.pl

Szukasz inspiracji na aranżację schodów we wnętrzu? Sprawdź nasze propozycje! 

Tylko od 01.03 do 31.03.2020 r. obowiązuje promocja w formie 20% zniżki na obłożenia schodów betonowych Rintal zakupione wraz z balustradami, poręczami i montażem.

Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie zamówienia na zakup i montaż obłożeń schodów z poręczami i balustradami w terminie od 01.03.2020 r. do 31.03.2020 r. oraz wpłata 30% zaliczki do dnia 15.04.2020 r. 

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem promocji.

______
Firma Rintal powstała w 1974 roku i od ponad 40 lat jest wiodącym producentem schodów do wnętrz zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Stabilny rozwój firmy sprawia, że z każdym rokiem Rintal staje się coraz mocniejszym liderem w zakresie technicznych i projektowych innowacji oraz tworzenia nowoczesnych rozwiązań, co przekłada się na jakość usług, dostępność salonów firmowych w całej Polsce, a także regularne wprowadzanie nowych produktów do oferty.

Wieloletnie doświadczenie pozwala zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów oraz dostosowywać produkty do najbardziej wymagających przestrzeni. Firma projektuje funkcjonalne, estetyczne i nowoczesne schody do każdego rodzaju wnętrza. Produkuje najwyższej jakości schody drewniane i metalowe. Rintal specjalizuje się w produkcji schodów zabiegowych, kręconych, strychowych, a także w produkcji poręczy i obłożeń schodów betonowych.